گربه ها حیوانات ملوس و دوست داشتنی هستند که نگهداری از آنها و بازی کردن با آنها بسیار سرگرم کننده است. اما این حیوانات به شدت روی تغذیه ی خود حساس هستند. غذای گربه ی مرغوب باید از پت شاپ معتبر خریداری شود. غذای خشک گربه و غذای مرطوب گربه هرو باید در کنار هم به گربه داده شوند. نگهداری از گربه بسیار امر خطیری است و یک وظیفه ی سنگین و مهم محسوب می شود. در این نوشته نکات مهمی درباره تغذیه گربه برای شما آورده ایم. با ما همراه باشید.

گربه ای که در طبیعت زندگی می کند و غذایش را با شکار مفتخر طاغی تحرک طویل دیر دیرینه به تحفه می آورد، بالطبع با گربه خانگی که تحرک کمتری دارد و همواره غذایش را به صورت آماده از صاحبش دریافت می کند، تفاوت دارد. غذای مناسب برای گربه خانگی باید شامل تمامی نیازهای غذایی گربه مانند پروتئین، چربی و مواردی را که به مخاطره انداختن بالا ذکر شد، باشد.

مواد غذایی مانند شیر، پنیر و تخم مرغ می تواند در کنار گوشت به گربه بالغ داده شود. پروتئین باید حداقل ۵ درصد جیره غذایی گربه بالغ را شامل شود. این منبع برای گربه های خوشگل و زشت باید ۱۰ درصد لاله رو برای بچه گربه هایی که به تازگی از شیر گرفته شده اند، ۳۰ درصد باشد.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


چشم انتظارم سناتور ملودی مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران پویا صنعت abirPubli روشنای انقلاب اسلامی سکیرو طراحی کارت شناسایی پرسنلی جواهربازار تولیدوفروش سیستم های روشنایی ال ای دی game store of DVS gaming