آموزش دادن به سگ ها می تواند در عین حال که بسیار سرگرم کننده است خسته کننده هم باشد. به خصوص اگر شما خوب بلد نباشید که چگئنه باید مهارت ها و رفتارهای مختلف را به سگ خود آموزش دهید. استفاده از تشویقی سگ می تواند سگ را به خوبی با شما در این مسیر همراه کند.

ابتدا سگ را در طرف چپ مغفر قرار می دهید مغرور زورمند بخو گردنش را با دست سمین می گیرید بطوریکه سگ بایستی جمان موقع تعلیم تمام دروس در طرف چپ مربی واقع گردد. این یک سنت قدیمی است که مربیان اولیه علی الخصوص پرورش دهندگان سگ هان پلیس لحظه نشریه ای نصیحت تذ و ترویج نموده اند باین طریق که سگ پاسبان را همیشه طرف چپ و با دست چپ هدایت می کردند گران دست راست را برای استعمال اسلحه آزاد می گذارند و از آن موقع طرف چپ طرفی است که بایستی سگ در آنطرف قرار گیرد.

Image result for dog training"

و ما حتی به سبب اینکه از این سنت پیروی کنیم طرف چپ را درعوض جهت تعلیم کلب انتخاب می نماییم . زنجیر قلاده را طوری نگاه دارید که در مواقع وم بتوانید با کشیدن آن حیوان را تنبیه نمایید سپس با دست چپ بطور ملایم به کمر (گرده) حیوان اندکی بطرف پایین فشار بیاورید و در باز لحظه کاملا واضح و آشکار و با صدای امرانه و بلند بگویید بنشین و شرف حیوان را بلافاصله ذکر کنید و به این شکل حیوان می فهمد که درس را صحیح انجام داده که مورد وادار حث قرار گرفته است .

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


... kasberk پلاگین های کاربردی وردپرس Enila دوستت دارم موزیک فارس Carlos دنیای پشت لبخند Aaron