بهترین راه برای تامین غذای گربه استفاده از غذای خسک و غذای مرطوب شرکتی است که می توانید از پت شاپ ها تهیه کنید. اما اگر دوست دارید غذای خانگی به گربه ی خود بدهید باید با رژیم غذایی گربه بیشتر آشنا شوید. پس تا پایان این نوشته ما را همراهی کنید.

گاهی اوقات می توانید غذای خود را با گربه به اشتراک بذارید. اکثر رژیم های غذایی بچه گربه، یک غذای کامل به حساب می آیند. به همراه این وجود شما می توانید هر چند مدت یکبار با گربه خود هم بشقاب(هم سفره!) شوید. شما فقط باید بدانید که چگونه می توانید میان وعده های دوست داشتنی با مواد غذایی مورد نذر گربه خود را انتخاب کنید.

Image result for cat eating food"

البته در بین غذاهای مشترک بین انسان و گربه، غذای مضر و ممنوعه نیز وجود دارند که باعث صدمات و آسیب ایا جدی به گربه شما خواهند شد. توصیه نبیذ مستی بخش کنیم برای جلوگیری از این موارد غذاهای ممنوعه تقدم ها را مطالعه نمایید.

گربه ای که در خیم :صفت خو زندگی می کند و غذایش را با شکار گردن فراز تحرک خیلی برافروختن دست می آورد، بالطبع با گربه خانگی که تحرک کمتری دارد و همواره غذایش را به صورت آماده از صاحبش دریافت می کند، تفاوت دارد. غذای مناسب محض گربه خانگی باید شامل تمامی نیازهای غذایی گربه مانند پروتئین، چربی و مواردی را که در بالا ذکر شد، باشد.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


سمین رایانه ديجي استور برکادو | فروش کالاي ديجيتال Original Emad تامین کننده و فروش انواع کاغذ آی تی بلاگ دبیرستان 15 خرداد ناحیه 3 تبریز کافه ادبیات (شعر و داستان) بدانیم