سگ ها به صورت معمولی خیلی دوست دارند تا با انسان ها ارتباط برقرار کنند. این به طبیعت برون گرا و اجتماعی آنها برمی گردد. سگ ها عاشق بازی هستند و اگر شما ازاری به انها نرسانده باشید بهتریم دوستتان خواهند بود. اما برخی سگ ها بسیار سخت تر با ادم ها دوست می شوند. در این نوشته از دامپزشک اینترنتی به بررسی این گونه پرداخته ایم.

بوجود آوردن حس اعتماد در سگ یکی از مهمترین قسمت های نگه داشتن یک حیوان خانگی است. این موضوع وقتی سگس که سرپرستیش را قبول می کنید گذشته سختی هم داشته باشد بسیار پیچیده تر و حائز اهمیت تر می شود.

اگر شما یک سگ که از خیابان نجات داده شده باشد یا در سرپرستی یک والد بی مسئولیت بوده باشد را برای اولین بار به خانه خود بیاورید، کار سختی برای جلب اعتماد او خواهید داشت، چرا که در گذشته توسط انشان ها اذیت شده است و نمی تواند به راحتی به شما اعتماد کند.

اما به انجام چند روش بسیار ساده و با صبر و استمرار می توانید رابطه ی خود را با سگ بهبود بخشید و به بهترین دوست او تبدیل شوید. خب این روش ها چه هستند؟ چگونه می توانیم اعتماد یک سگ را جلب کنیم؟ با ما در ادامه ی این نوشته از بلاگ پتچی همراه باشید!

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


راز سلامت آپديت نود32 - لايسنس نود32 - يوزرنيم و پسورد نود32 – براي موبايل فصل رویش گردان پیاده 101 کوثر شهرستان اقلید @$☆♡ خرید اینترنتی بیا این وَرِ دیوار ِ پوشاک خانواده Suzi